Pozice na webu:  Úvod / Záruka kvality

Záruka kvality

Tohle jste už asi slyšeli mnohokrát. Není nic jednoduššího než na výrobek nebo službu připsat - Záruka kvality a je vystaráno. Je to tak snadné,že je jím popsáno téměř vše a tím je tohle slovní spojení navždy odsouzené k nezájmu, stejně jako například slovo-Sleva. Když tohle slovo slyšíte nebo ho vidíte napsané, věříte tomu ještě? Opravdu věříte, že je nabízený výrobek opravdu slevněný nebo jen přelepený slovem Sleva? Člověk je "Slevou" tak přesycený, že chodí po obchodě a tenhle titulek přehlíží (jako Družstevní lány).

V menší míře je to obdobné u sloganu - Záruka kvality. Denně si na výrobcích můžeme přečíst různé certifikáty kvality např. ISO 9001 nebo Klasa atd, které nám mají "zaručit kvalitu". Asi s tím máme každý různé zkušenosti. Já osobně jsem měl možnost pracovat pro firmu, která se všude chválila různými certifikáty kvality. Nechápal jsem, kde k nim přišla. Za peníze jde asi všechno. Pravdou ovšem bylo ,že ji vlastnil pán, který neměl o tomto oboru žádné znalosti a jeho krédo bylo vytřískat peníze všemi možnostmi.

Proto jsme ti nejschopnější odešli, založili si firmu svou a nazvali ji ABC PROFESIONAL. Za tímto názvem se skrývá všestrannost a ten nejdůkladnější přístup, jakého jsme schopni. Snažíme se to dělat tak, jak to lidé od profesionalní firmy očekávají. Odměnou nám je, naše dobré jméno a zákazníci ,kteří nás doporučují dál svým známým.

Za celou dobu naší činnosti jsme se nerozešli se svým zákazníkem ve zlém a to není málo!

Neřešili jsme žádnou závažnou reklamaci stavebních prací.

Většina našich zákazníků chce provést svou rekonstrukci pouze od nás.

Nevím co je právě pro Vás záruka kvality, pro nás je to tohle.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem nebo dotaz můžete se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře nebo volejte 774 87 46 05. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace, rady a vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA.