Pozice na webu:  Úvod / Zednické a obkladačské práce / Nivelace a podlahy

Nivelace podlahy

Nivelace a podlahy jsou velmi problematická část rekonstrukce bytů. Většina zákazníků přichází s myšlenkou, že na podlahách není nic složitého a když vlastně "pořád leží na zemi", není jim potřeba věnovat zvláštní pozornost. Opak je pravdou, nejvíc problémů a starostí nadělají pravě podlahy! Ve většině případu jsou křivé, popraskané, napuštěné různými chem. přípravky, jsou na nich nalepeny další materiály atd. Tohle všechno ovlivňuje nepřilnutí nových vrstev, které jsou časem rozleptány, oddělují se a Vaše nová podlaha se rozpadne. Nepusťte si do bytu žádnou firmu, která nebude podlahám věnovat velkou pozornost! My máme tuhle problematickou část stavebnictví vyřešenou a nehodláme ji zde ostatním firmám prozrazovat. Používáme technologii jejíž výsledkem je podlaha,která se už nehne. Naznačíme jen, že polovičním úspěchem je správně zvolená penetrace a nivelace, která nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Zde bývá často kámen úrazu. Na cenu slyší mnoho zákazníků a jiné firmy ochotně nakoupí ten nejlevnější materiál. Výsledek je katastrofální, nechtějte zažít pocit, kdy Vám po psychicky a finančně náročné rekonstrukci začne časem praskat a odlézat dlažba, Vy máte vše nastěhováno, položené skříně,linky atd.
Zoufalství těchto lidí se dá těžko popsat, takže naše rada zní, na podlahách nešetřit! Na přání zákazníka provádíme i kročejovou izolaci.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem nebo dotaz můžete se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře nebo volejte 774 87 46 05. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace, rady a vypracujeme cenovou nabídku ZDARMA.